Spoločnosť Go4Promo, s.r.o. vznikla v roku 2016 prevzatím sekcie Wanderer Media. Naším cieľom a zároveň poslaním je pomáhať firmám, združeniam, obciam, ale aj jednotlivcom lepšie sa orientovať na poli propagácie a efektívnejšie informovať širokú verejnosť o ich činnosti, prípadne dosiahnutých úspechoch. Zameriavame sa predovšetkým na nové médiá, v rámci ktorých hľadáme najefektívnejšie spôsoby komunikácie. Zabezpečíme vašu prezentáciu v tlači, elektronických médiách i na sociálnych sieťach a vovedieme vás do klubu tých, o ktorých sa hovorí. Sme tím profesionálov s dlhoročnou praxou v celoštátnych médiách a máme bohaté skúsenosti aj s požiadavkami klientov na opačnej strane barikády.

Náš tím

Michal Rybanský

 Po absolvovaní vysokoškolského štúdia na EU v Bratislave pracoval ako zahraničnopolitický redaktor a moderátor Rádiožurnálu Slovenského rozhlasu, neskôr ako spravodajca SRo a STV pre región Ázie so sídlom v Bangkoku. Je stabilným redaktorom spravodajstva televízie JOJ. Spolupracuje s viacerými organizáciami na príprave výstupov pre médiá, takže dobre pozná potreby a požiadavky každej zo strán. Okrem toho sa venuje aj dokumentárnej tvorbe a v roku 2016 získal na festivale Ekotopfilm – Envirofilm za  film „Púštna ruža“ Cenu prezidenta SR. Michal patrí k zakladateľom a prispievateľom lifestylového časopisu Tatry Magazín a je autorom a zároveň aj riaditeľom najväčšieho rodinného festivalu na Slovensku Za 7 horami.

Juraj Rybanský 

Jedenásť rokov pôsobil v Rádiožurnále Slovenského rozhlasu ako redaktor, moderátor, vedúci vydania a šéfredaktor spravodajstva. Pod jeho vedením vyrástlo v Slovenskom rozhlase množstvo skúsených reportérov a moderátorov. Rok bol parlamentným spravodajcom tlačovej agentúry SITA a redaktorom časopisu EuroDomino. Dlhšie pôsobil ako vedúci vydania-dramaturg v spravodajstve Slovenskej televízie. Niekoľko rokov pracoval aj v Komunikačnom odbore Ministerstva životného prostredia a momentálne zastrešuje komunikáciu v Slovenskej technickej univerzite.

Richard Kvasňovský 

Väčšinu profesionálnej kariéry spojil s verejnoprávnymi médiami. V rokoch 1998-2007 pracoval v Slovenskom rozhlase, kde vystriedal redakciu medzinárodného života a domácu redakciu, kde bol redaktor i moderátor spravodajských a diskusných relácií. Od roku 2009 pôsobil v tlačovej agentúre TASR ako vedúci domácej redakcie a člen Správnej rady TASR. Za svoju prácu získal viacero novinárskych ocenení. V roku 2019 sa stal výkonným riaditeľom Slovenského plynárenského a naftového zväzu, kde zodpovedá aj za komunikáciu odvetvia. 

Ľudovít Hičár 

Od roku 1995 sa venuje profesionálnej kamere pre najprestížnejšie televízie v stredoeurópskom regióne. Podieľal sa na výrobe viacerých úspešných dokumentárnych filmov, zábavných programov a projektov z prostredia politiky aj šoubiznisu. Počas viacročného pôsobenia v Rakúsku nakrúcal pre ČT, neskôr biznis televíziu Z1 a od roku 2011 je kmeňovým kameramanom TV JOJ. Za dokumentárny film „Púštna ruža“ získal v roku 2016 na festivale Ekotopfilm – Envirofilm Cenu prezidenta SR.