Festival Za 7 horami

Najväčší rodinný festival na Slovensku, ktorý prináša malým aj veľkým
originálnu zábavu v rozprávkovej prírode liptovských dolín a miest.
Tradičné rozprávky v podaní bábkových divadiel, vzdelávanie mládeže v
rôznych oblastiach, tvorivé dielne, športové aktivity, ochrana prírody a
tri dni plné kultivovanej zábavy pre širokú verejnosť na viacerých
miestach Liptova a to úplne zadarmo. Podujatie má ambíciu prilákať 30
tisíc návštevníkov a ponúknuť im neopakovateľné príbehy so šťastným koncom.

https://www.facebook.com/za7horami.sk

Liptov News

Prvý regionálny internetový kanál propagujúci Liptov a jeho krásy. Prostredníctvom krátkych reportáží, rozhovorov a pozvánok sa snaží prezentovať región v tom najlepšom svetle a potenciálnym návštevníkom poskytovať čo najviac informácií a tipov ako stráviť aktívnu dovolenku.

www.liptovnews.sk

Cestovanie

Pravidelne vyrážame na zahraničné cesty po exotických destináciách, v ktorých zažívame množstvo zaujímavých a niekedy aj nečakaných okamihov. Spolu s krásami prírody a kultúrnou rozmanitosťou sa ich snažíme sprostredkovať divákom televízie, návštevníkom internetových stránok a sociálnych sietí.

Záznamy z podujatí

Firemné akcie, konferencie, kongresy, motivačné cesty, atraktívne eventy. Úžasné momenty z rôznych podujatí nemusia zostať neopakovateľné. Stačí sa k nim vrátiť prostredníctvom záznamu, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie udalosti vášho podujatia.

https://www.youtube.com/wath?v=HasXwZfxBdc

Propagačné videá pre firmy a obce

Nový produkt, myšlienka, nápad, začiatok výstavby, spustenie do prevádzky, otvorenie či sprístupnenie, to všetko sú momenty, ktoré treba vykričať do sveta. Na mieru šité video, ktorým oslovíte širokú verejnosť, je v súčasnosti najúčinnejšia forma komunikácie.

https://www.youtube.com/wath?v=un-hxCBzChE

Tatry Magazín

Jediný lifestylový magazín o živote, novinkách, známych osobnostiach a atrakciách v regióne Vysokých Tatier, Liptova a Horehronia. Tatry Magazín získal Cenu ministra dopravy za inovácie v cestovnom ruchu v roku 2015 a zároveň sa stal aj Podnikovým médiom roka v rokoch 2015 a 2019.

https://www.visitliptov.sk/o-liptove/tatry-magazin/